Woensdag 6 juni 2012
Tijdens de jaarlijkse barbeque bij Kaap Hoorn is het seizoen samen met de vrijwilligers afgesloten.
Het overgrote deel van de grote schare vrijwilligers was op de mooie locatie bij de Hoornse Plas aanwezig. Zowel oud voorzitter Rob Schuur als de nieuwe voorzitter Hans Haerkens hebben de vrijwilligers bedankt voor hun inzet, enthousiasme, hulp en betrokkenheid. Zonder al deze mensen is topbasketbal in Groningen gewoonweg niet mogelijk.
Voor Hans Haerkens was het een mooie gelegenheid om kennis te maken met de vele mensen die het Donarhart op de juiste plaats hebben en op vrijwilige basis veel tijd in de club steken. Ook coach Hakim Salem en zijn gezin waren aanwezig.
Een viertal vrijwilligers heeft aangegeven dat ze willen stoppen. Enkelen van hen zijn al 10 jaar bij de club betrokken. De vier die extra in het zonnetje zijn gezet: Catharina Pool (merchandise) en Liesbeth Schripsema (merchandise), Bas Kammenga (communicatie commissie) en Chris Wijchers (kassa).
Indien u ook GasTerra Flames wil helpen tijdens de (voorbereiding bij de) wedstrijddagen of bij andere taken, stuur dan een mail naar info@gasterraflames.nl.
Nogmaals iedereen die GasTerra Flames helpt: HARTELIJK DANK en tot volgend seizoen.
Deel op social media