nieuws

Ruim 5.500 kids volgden clinic van GasTerra Flames

Vrijdag 25 mei 2012

In dit seizoen (2011-2012) hebben 5.528 kids een basketbalclinic van GasTerra Flames gevolgd. Dit is vergeleken met vorig jaar een toename van duizend kinderen!

Er zijn in totaal 295 clinics verzorgd en vier daarvan waren in het kader van Health Energizers. Alle clinics werden verzorgd door een groep jonge trainers. Soms ondersteund door de plaatselijke basketbalclub, soms ondersteund door spelers van GasTerra Flames of het jeugdteam (U20) van GasTerra Flames.

In de herfstvakantie van vorig jaar is ook een zeer succesvol basketbalkamp georganiseerd onder de vlag van Health Energizers. Health Energizers is een compleet dagprogramma voor basisscholen om sporten, bewegen, gezonde voeding en een verantwoorde leefstijl te bevorderen. Partner voor het Health Energizers project is Huis van de Sport Groningen.

Nijestee is de partner die het mede mogelijk maakt om de clinics in de Stad Groningen te organiseren voor leerlingen van het Groningse basisonderwijs.

Partner Noorderpoort heeft ervoor gezorgd dat leerlingen in het voortgezet onderwijs in de Stad en regio Groningen een van de vele clinics hebben kunnen volgen.

Ook Energy Valley Top Club heeft ervoor gezorgd dat ruim 300 kinderen in de Eemshaven op een stormachtige dag hebben kunnen kennismaken met basketbal en onze spelers en coaches.

En we willen natuurlijk niet de clinic in het Beatrix Kinderziekenhuis in Groningen vergeten. Dat was voor alle partijen een onvergetelijke dag.

GasTerra Flames bedankt iedereen die zich heeft ingezet voor deze prachtige maatschappelijke projecten en hoopt volgend seizoen met minimaal dezelfde inzet en passie de mooie basketbalsport onder de aandacht van de jeugd te kunnen brengen.

Deel op social media

Ruim 5.500 kids volgden clinic van GasTerra Flames - Donar