Onder grote belangstelling (350 toeschouwers) werkte de nieuwe selectie van Donar zijn eerste training af. Coach Braal heette de aanwezigen welkom en natuurlijk was het even zoeken: wie is ook alweer Donte Thomas en is dát nou Deshawn Freeman? Best lastig als het team uit drie bekenden en 10 onbekenden bestaat.
Hoe dan ook: het enthousiasme bij de 12 spelers was er niet minder om. Alleen de nog geblesseerde Jeffrey Sedoc stond zich langs de kant te verbijten. Ondanks de hoge temperatuur in MartiniPlaza klapten de spelers er vol in bij de oefeningen (aanvalspatronen, verdedigende intensiteit) en vooral bij de vijf tegen vijf wedstrijdjes. De strijd spatte eraf en er viel dan ook genoeg te genieten voor de fans. Zij beloonden extra mooie acties met applaus en verveelden zich sowieso geen seconde.
Intussen werd er op de tribune bijgepraat over de vakanties en over het nieuwe team. Die groep gaat zich verder vol richten op het formeren van een echt team. Het gaat in dit stadium dan ook al over details en die zullen in de verdere oefenperiode zeker nog vaak aan de orde zijn. De eerste gelegenheid om Donar is wedstrijdverband aan het werk te zien is aanstaande vrijdag in Bedum. De voorverkoop is gestart, kaarten zijn verkrijgbaar bij de Primera De Gele Klap in Bedum of 30 Augustus aan de kassa van de Beemden.
Deel op social media