Gisteravond speelde het U22 team in een vrijwel lege zaal in Vinkhuizen tegen Heroes Den Bosch. Vooraf was het zo’n mooi affiche deze wedstrijd tussen twee altijd leuk spelende teams. Op een paar chauffeurs van de tegenpartij, enkele bestuursleden van Donar, de staf en wat zaalcoördinatoren na was er verder geen publiek, het blijft toch een rare gewaarwording.
Donar, zonder Kjeld Zuidema dit keer, ging op zoek naar de tweede seizoensoverwinning. Het team dat de eerste twee wedstrijden ongelukkig verloor begint elke week iets beter te spelen en boekt vooruitgang. In een prima wedstrijd werd Den Bosch naar een ruime nederlaag gespeeld. Het eerste kwart was het team meteen al uitstekend op dreef en stond er een 27-19 voorsprong op het scorebord. Het tweede kwart ging gelijk op maar stond de defense van Donar als een huis. Na de pauze werd de voorsprong verder uitgebouwd en de Bosschenaren hebben geen moment het idee kunnen krijgen dat de punten mee naar Den Bosch konden worden genomen. Thomas van Dijk speelde een hele goede wedstrijd en was overal bij betrokken, passing, rebounds en scores. Sheyi Adetunji haalde een goed niveau en Gijs Deekens speelde aanvallend een fantastische wedstrijd. Het laatste kwart werd goed uitgespeeld en dat resulteerde in een 81-61 eindstand. Donar stijgt hierdoor weer op de ranglijst en kan zich gaan opmaken voor de zeer lastige uitwedstrijd in Amsterdam tegen Orange Lions Academy.
Scores Donar: Gijs Deekens (29 punten, 8 rebounds), Thomas van Dijk (20 punten, 9 rebounds, 7 assists), Sheyi Adetunji (14 punten), Arman Khodadadzade (6 punten), Gijs Stams (5 punten), Jonas van Rheenen (4 punten) en Jim Cremer (3 punten)
Volgende wedstrijd:
Vrijdag 9 oktober 2020 20.30 uur Sporthallen Zuid, Amsterdam Orange Lions Academy U22 – Donar Groningen U22
Deel op social media