Dinsdag 19 juli 2011
Komend seizoen zal de Eredivisie uit negen in plaats van tien teams bestaan. Seizoenkaarthouders krijgen ter compensatie een forse korting op de poulewedstrijden in de EuroCup.
Sportief gezien is het jammer dat we het komende seizoen 2011-2012 zonder een eredivisieclub uit Amsterdam zullen spelen. Aangenomen dat er in deze situatie niets veranderd, betekent het dat er twee thuiswedstrijden minder gespeeld zullen worden.
Het bestuur heeft gezocht naar een mogelijkheid om dit verlies voor de vaste supporters te compenseren. Seizoenkaarthouders kunnen na de loting in oktober een passe-partout voor de EuroCup aanschaffen voor een zeer gereduceerd tarief.
Een passe-partout voor de drie gegarandeerde thuiswedstrijden in de poulefase van de EuroCup zal daardoor 25 euro kosten voor volwassenen en 15 euro voor de jeugd tot en met 16 jaar. Losse kaarten kosten respectievelijk 16 en 8 euro per thuiswedstrijd. De eerste poulewedstrijd in de EuroCup wordt gespeeld op dinsdag 15 november.
Deel op social media