Basketbal minnend Groningen (en omgeving) kijkt uit naar de start van het nieuwe basketbalseizoen. Dat blijkt wel uit de massale belangstelling voor de openbare training (350 man/vrouw) en de bijna uitverkochte oefenwedstrijd tegen de Groene Uilen in Bedum vanavond (30 augustus). In voorbereiding op het nieuwe seizoen hebben ook al ruim 1700 Donar fans een seizoenkaart verlengd/aangeschaft voor het nieuwe seizoen, waarvan 1003 Gold Card-houders.
Eén van deze 1003 Gold Card-houders kan begin oktober zomaar de eigenaar zijn van een waterontharder van onze shirtsponsor Amysoft. Zoals tijdens de bekendmaking van Amysoft als shirtsponsor gemeld (zie hier het interview met Nanne Zuidema van Amysoft), zal er een waterontharder worden aangeboden aan één van de Gold Card-houders. De gelukkige Gold Card-houder wordt bekend gemaakt tijdens de wedstrijd tegen Apollo Amsterdam op 2 oktober 2019.
Nog geen Gold Card? Uw seizoenkaartplek kiest u eenvoudig via deze link. Na het selecteren van uw plek betaalt u uw kaart(en) via iDeal.Er zijn nog een aantal plekken op de de onderste vakken beschikbaar.
Afhalen seizoenkaarten
De ruim 1700 fans die een seizoenkaart hebben aangeschaft informeren we graag over de afhaalmomenten van de seizoenkaarten. Net als in de voorgaande seizoenen kunt u uw seizoenkaart afhalen in MartiniPlaza op vertoon van uw afhaalbewijs, deze ontvangt u per e-mail.
U kunt uw seizoenkaart(en) afhalen, uitsluitend tegen inlevering van uw geprinte afhaalbewijs, op de volgende momenten bij de seizoenkaartenbalie in MartiniPlaza:
Deel op social media